Kategoriler
Alışveriş Sepetim


Teslimat ve Kargolama Bilgileri


Kapıda Ödeme

mobililbende.com 'dan hayatınızı kolaylaştıran yeni bir hizmet daha; Tüm ürün gruplarında "Kapıda Ödeme"

Size sunduğumuz diğer ödeme seçeneklerinin yanı sıra; dilerseniz 10 TL üzeri vereceğiniz siparişlerde Sürat Kargo ile kapıda nakit veya kredi kartı ile ödemeyi tercih edebilirsiniz.

Türkiye'nin neresinde olursanız olun, ürün elinize ulaştığı anda ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

Kredi Kartıyla Ödeme

mobililbende.com 'dan verdiğiniz siparişlerin ödemesini kredi kartıyla online olarak yapabilirsiniz.

İnternet üzerinden Bonus Card, Shop&Miles, Maximum Kart, Worldcard, Axess, CardFinans , Advantage Kredi Kartları ve bu kart özelliklerine sahip diğer banka kartlarını kullanarak alışveriş yapabilirsiniz.

Sitemizden yapacağınız peşin alışverişlerde tüm bankaların kredi kartlarını kullanabilirsiniz.

Havale/EFT ile Ödeme

Dilerseniz, Havale/EFT ile ödeme seçeneğini kullanabilirsiniz

Bunun için, Ödeme Ekranına geldiğinizde Havale/EFT seçeneğini seçip, Havale/EFT göndereceğiniz bankamızı işaretleyiniz ve siparişi bitiriniz.

SİPARİŞ İPTALİ

mobililbende.com stok tutmadığı ürünlerin temin edilememesi durumunda, satıştan vazgeçme hakkı saklı tutulur. Bu durumun, sepetteki bazı ürünler için ortaya çıkması halinde; müşteriden hesap bilgileri alınarak, bilgilerin gelmesini takip eden en geç 14 iş günü içerisinde oluşan fark iade edilir. Ödeme kredi kartı ile yapılmışsa iade işlemi kredi kartına yapılacaktır. Banka işlemlerinden doğabilecek gecikmeden dolayı mobililbende.com  sorumlu tutulamaz.

ÜRÜN İADESİ HAKKINDA

Satın almış olduğunuz ürünlerin dilediğiniz takdirde ürün teslim tarihinden 14 gün içerisinde iadesini talep edebilirsiniz. Ürün teslim tarihinden 14 gün sonra talep edilen iadeler kabul edilmez. İadeler Sürat Kargo ile beraber gönderilmektedir. MNG Kargo Anlaşma Kodu: 45501055202 veya 02 ÇINAR İLETİŞİM    Bu anlaşma kodu ile bizlere gönderim yapabilirsiniz. Sürat Kargo harici gönderilen iade kargoları kabul edilmemektedir. Ürün iade edildikten sonra iade edilen malın tarafımıza ulaşmasından sonra on dört (14) iş günü içerisinde ücret iadeleriniz gerçekleşir.

ÜRÜN RENK & AKSESUAR SEÇENEKLERİ

Siparişini vermiş olduğunuz ürünün alt açıklamasında renk seçeneği yoksa veya sipariş not kısmına ek bilgi olarak renk konusunda tercih veya açıklama yapılmamışsa stoklarda mevcut olan ürün gönderilir. Ürün fotoğraflarına dekoratif olarak konulan aksesuarlar ürün fiyatlarına dahil değildir. Ürün açıklamasında aksesuar hediyeli olan ürünler özellikle belirtilmektedir. Açıklama olmayan aksesuarlar satışa sunulan ürüne dahil değildir.

ADRES

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Güvenlik açısından kargodan ihbarlı teslimat yapılmamaktadır.

SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALIRKEN DİKKAT ETMENİZ GEREKEN HUSUSLAR

Kargo'dan teslim aldığınız paketi herhangi bir ezilme veya darbe olup-olmadığını kontrol ediniz. Kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz. Hatalı, hasarlı yada sorunlu kargo durumunda kargo çalışanına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

TÜKETİCİNİN HAK VE YÜKÜMLÜLÜKLERİ

Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi kapsamındadır. Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren on dört (14) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

İadenizi onaylamadan önce ürünle alakalı incelemeyi "İade Bölümü" yapıyor. Sorunlu adledilen ürünler gerekli durumlarda markanın yetkili servisine ya da tedarikçi firmaya teste gönderiliyor ve iade onayı bu sonuca dayanarak veriliyor.

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on dört (14) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 0-48 saat arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir. Başka kargolardan gönderilen iade talepleri kabul edilmeden geri yollanır.

Firma Ünvanı: 02 ÇINAR İLETİŞİM TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC.LTD. ŞTİ.Adres: Ulucami Mh. Gölbaşı Cd. 59/A. Merkez - ADIYAMAN
Eposta: info@mobilbende.com
İletişim: 
0552 737 77 17